• Euroopa päev 7. mail!

  2 mai 2016

  Euroopa päev 7. mail!

  Prantsuse Instituut avab laupäeval 7. mail 2016 kell 11.00 oma uksed, et tutvustada prantsuse keelt, suviseid prantsuse kultuuriüritusi Eestis ning veeta mõnus päev erinevate tegevustega.

 • Alpid Eestis !

  1er mai 2016

  Alpid Eestis !

  Atout France’i Alpi suusakeskuste esitlus Tallinnas (27. aprill).
  84,5 mln välisturistiga (kasv aastas +0,9%) oli Prantsusmaa 2015. aastal endiselt külastatavaim riik maailmas. Turismisektori arendamine hõlmab Prantsuse majandusdiplomaatias erilise koha ja eesmärgiks on 100 mln välisturisti aastal 2020.

 • Evelin Rand ja Jaanika Monroc said ordeni "Akadeemilised palmioksad" (...)

  27 avril 2016

  Evelin Rand ja Jaanika Monroc said ordeni "Akadeemilised (...)

  Prantsuse suursaadik Michel Raineri autasustas 26. aprillil 2016 Prantsuse residentsis Prantsuse Vabariigi nimel õpetajaid Evelin Randa ja Jaanika Monroci ordeni "Akadeemilised palmioksad" rüütlikraadiga.

 • Suvelaagrid lastele Prantsuse Instituudis Tallinnas

  21 avril 2016

  Suvelaagrid lastele Prantsuse Instituudis Tallinnas

  Lastele vaheajaks põneva, lõbusa ja arendava ajaveetmisvõimaluse leidmine võib nõuda omajagu peamurdmist ja lõputuid otsinguid internetis.
  Pole vaja rohkem muretseda, sest Prantsuse Instituudil on teile lahendus! Sel suvel pakume teie silmateradele võimalust veeta lõbusalt ja harivalt aega prantsuse keele lastelaagris.

 • Kümne Prantsuse veinitootja ringreis Baltimaades

  20 avril 2016

  Kümne Prantsuse veinitootja ringreis Baltimaades

  Huvi veinide vastu on kasvuteel ning tekitab üha suuremat elevust ka Balti riikides. Seetõttu korraldasid Riia, Vilniuse ja Tallinna Business France’i filiaalid 18. – 20. aprillil kolmes pealinnas veiniteemalised kohtumised.

  Uudised

  Kuidas meid leida

  suurendada